ÉMI - Szakreferensek
All entries starting with #1 from 44/0 accessible/hidden document(s) for Anonymous at 2020.MAR.31 16:25:01 CEDT
 
Név, szervezet, szakterületTelefonszámE-mail
Baksa Istvánné
Tartószerkezeti és Mélyépítési Tudományos Osztály
Szakterületek: Mélyépítési szerkezetek, műtárgyak.
T: +36 (1) 372-6117jbaksa@emi.hu
Barta Csaba
Dél-dunántúli Területi Laboratórium
Szakterületek: Betonok, betonelemek, falazóelemek, kőburkolók, tetőfedő elemek. Építéstechnológia, diagnosztika, nukleáris létesítmények, épületenergetika.
T: +36 (72) 520-600Csbarta@emi.hu
Bánréti Tibor
Felvonó és Mozgólépcső Felügyelet
Szakterületek: Felvonók és mozgólépcsők
T: +36 (1) 312-2186/16TBanreti@emi.hu
Boros Sándor
Mechanikai Tudományos Osztály
Szakterületek: Szervetlen kötőanyagok cement, mész, gipsz, adalékanyagok (homok, homokos kavics, kőzúzalék, egyéb), esztrichek, kiegészítő anyagok (beton és habarcs adalékszerek), erősítő adalékok (fém, üveg, szén szálak), technológiai segédanyagok (sablon és zsaluelválasztó anyagok, utókezelő szerek), beton termékek, betontechnológia, kő és műkő termékek (falazó és burkoló elemek, térkövek).
T: +36 (1) 372-6543SBoros@emi.hu
Boross Péter
Mechanikai Tudományos Osztály
Szakterületek: Betonacélok, acélprofil gyártmányok gipszkarton szerkezetekhez, álmennyezeti függesztők, fémből készült szerkezeti anyagok, segédanyagok, kötőelemek, rögzítő- és lehorgonyzóelemek.
T: +36 (1) 372-6539PBoross@emi.hu
Borossy Tamás
Gépészeti és Energetikai Tudományos Osztály
Szakterületek: Központi fűtési berendezések és szerelvények.
T: +36 (1) 372-6179TBorossy@emi.hu
Csermely Gábor
Épületszerkezeti Tudományos Osztály
Szakterületek: Szárazépítészet (válaszfalak, álmennyezetek, álpadlók), homlokzatburkolatok. Könnyűszerkezetes elemek, faházak, építéskivitelezési technológiák, épületdiagnosztika, műszaki ellenőrzés
T: +36 (1) 372-6149GCsermely@emi.hu
Csigaházi Ferenc
Gépészeti és Energetikai Tudományos Osztály
Szakterületek: Vízellátási eszközök, berendezések.
T: +36 (1) 372-6180FCsigahazi@emi.hu
Csott Róbert
Épületszerkezeti Tudományos Osztály
Szakterületek: Akusztika
T: +36 (30) 203-9324RCsott@emi.hu
Darabos Zoltán
Felvonó és Mozgólépcső Felügyelet
Szakterületek: Felvonók és mozgólépcsők
T: +36 (1) 312-2186/21ZDarabos@emi.hu
Gaálné Lochmayer Rita
Tartószerkezeti és Mélyépítési Tudományos Osztály
Szakterületek: Épületek tartószerkezetei, vasbetonszerkezetek, acél épületvázak, csarnokvázak, előregyártott beton- és vasbeton termékek, kerámia és könnyűbeton falazatok, építési állványok
T: +36 (1) 372-6174RLoch@emi.hu
Ganszky Miklós
Épületszerkezeti Tudományos Osztály
Szakterületek: Hő- és vízszigetelések, épületdiagnosztika, épületkárok szakértése
T: +36 (1) 372-6552MGanszky@emi.hu
Geier Péter
Épületszerkezeti Tudományos Osztály
Szakterületek: Szendvicspanel szerkezetek, acéllemezek, szerelt szerkezetek, tűzvédelmi szakértés
T: +36 (1) 372-6554PGeier@emi.hu
Gombos Tibor
Mechanikai Tudományos Osztály
Szakterületek: Habarcsok (falazó, vakoló, ágyazó) ragasztók, aljzatkiegyenlítők, szervetlen kötőanyagok (cement, mész, gipsz)
T: +36 (1) 372-6541TGombos@emi.hu
Haszmann Iván
Gépészeti és Energetikai Tudományos Osztály
Szakterületek: Lég- és klímatechnika, kéménytechnika
T: +36 (1) 372-6130IHaszmann@emi.hu
Illyés László
Akusztikai Laboratórium
Szakterületek: Akusztika
T: +36 (1) 372-6528Lillyes@emi.hu
Kada Ildikó
Vegyészeti és Alkalmazástechnikai Tudományos Osztály
Szakterületek: Tömítő és ragasztó anyagok, műanyag- és gumitermékek, meleg burkolóanyagok, hő- és hangszigetelő anyagok, műanyag és gumi víz- és páraszigetelő lemezek, műanyag rögzítő dűbelek
T: +36 (1) 372-6504IKada@emi.hu
Kertész Ferenc
Vegyészeti és Alkalmazástechnikai Tudományos Osztály
Szakterületek: Műgyanták, műgyanta esztrichek, polimer diszperziók, vastagbevonatok anyagai és technológiáik, antisztatikus és vezetőképes, dekontamimálható, vegyszerálló padlók, nukleáris létesítmények
T: +36 (1) 372-6107FKertesz@emi.hu
Kocsis László
Tűzvédelmi Tudományos Osztály
Szakterületek: Építőanyagok éghetősége, égve csepegése; padlóburkoló anyagok lángterjedése; égéskeltés hatékonysága; épületszerkezetek, ajtók és belső üvegfelületek tűzállósága; tetőburkolatok tűzterjedése
T: +36 (1) 372-6558LKocsis@emi.hu
Kornéli Ferenc
Tartószerkezeti és Mélyépítési Tudományos Osztály
Szakterületek: Bauxitbeton épületek adatnyilvántartása és felülvizsgálatai
T: +36 (1) 372-6184FKorneli@emi.hu
Kovács Károly dr.
Vegyészeti és Alkalmazástechnikai Tudományos Osztály
Szakterületek: Betontechnológia, beton-vasbeton szerkezetek korróziója, kompozit betonszerkezetek, vasbeton szerkezetek javítása; kőszerkezetek javítása, építéskémiai technológiák; szakipari technológiák
T: +36 (1) 372-6141Kovacs@emi.hu
Köteles János
Szegedi Minőségellenőrző Állomás
Szakterületek: Épületek tartószerkezetei, vasbetonszerekezetek, előregyártott beton és vasbetontermékek, betontechnológia
T: +36 (62) 433-633JKoteles@emi.hu
Lengyel Barnabás
Debreceni Minőségellenőrző Állomás
Szakterületek: Épületgépészeti szakterület (vízellátás- csatornázás, közpotni fűtés, gázellátás, légtechnika- klímatechnika, épületenergetika)
T: +36 (52) 517-563BLengyel@emi.hu
Maga Ágota
Épületszerkezeti és Épületfizikai Laboratórium
Szakterületek: PVC és alumínium ablakok és ajtók; légzárás, vízzárás és szélállóság
T: +36 (1) 372-6523AMaga@emi.hu
Martonos Ildikó
Vegyészeti és Alkalmazástechnikai Tudományos Osztály
Szakterületek: Fa és műfa termékek, szerkezetek korróziója és védelme, festétkek és kiegészítő anyagai, bevonatok anyagai és technológiái, korrózióvédelem.
T: +36 (1) 372-6503IMartonos@emi.hu
Mezei Sándor
Tűzvédelmi Tudományos Osztály
Szakterületek: Épülethomlokzat tűzterjedése, szilikátbázisú falak és függönyfalak tűzállósága.
T: +36 (1) 372-6560SMezei@emi.hu
Michelberger Mátyás
Tartószerkezeti és Mélyépítési Tudományos Osztály
Szakterületek: Faanyagú épületvázak, ragasztott és szeglemezes fatartók, készházak, zajvédő falak
T: +36 (1) 372-6175MMatyas@emi.hu
Niklász Béla
Felvonó és Mozgólépcső Felügyelet
Szakterületek: Felvonók és mozgólépcsők
T: +36 (1) 312-2186/19
Palotai Ágnes
Mechanikai Tudományos Osztály
Szakterületek: Kő és műkő termékek, betoncserepek
T: +36 (1) 372-6542APalotai@emi.hu
Papp Imre
Épületszerkezeti és Épületfizikai Laboratórim
Szakterületek: Fa ablakok és ajtók; nem teherhordó szerekezetek mechanikai vzsgálatai
T: +36 (1) 372-6536IPapp@emi.hu
Pappné Mészáros Ágnes
Szegedi Minőségellenőrző Állomás
Szakterületek: Hidegburkolatok.
T: 06 (62) 433-633APapp@emi.hu
Parlagi Gáspárné
Tűzvédelmi Tudományos Osztály
Szakterületek: Építőanyagok tűzveszélyességi jellemzői.
T: +36 (26) 310-788mparlagi@emi.hu
Péteri Miklósné dr.
Vegyészeti és Alkalmazástechnikai Tudományos Osztály
Szakterületek: Szervetlen kötőanyagok, hidraulitok, kiegészítő anyagok, technológiai segédanyagok, habarcsok, gipsztermékek, felületkezelő anyagok, szervetlen anyagú ragasztók, esztrichek, vakolatok, vakolati rendszerek, szigetelési technológiák
T: +36 (1) 372-6505MPeteri@emi.hu
Schwarczkopf Bálint
Mechanikai Tudományos Osztály
Szakterületek: Feszítőacélok, cementkötésű habarcsok (falazó, vakoló) fugázók, ragasztók, aljzatkiegyenlítők és cementesztrichek, hőszigetelő rendszerek, termékek és rendszerek betonszerkezetek védelmére és javítására.
T: +36 (1) 372-6540SBalint@emi.hu
Séra István
Nukleáris Létesítmények Tudományos Osztály
Szakterületek: Természetes radioaktivitás vizsgálata, hegesztett kötések vizsgálata, hegeszthetőség vizsgálata, nukleáris létesítmények, talajok és földművek, műanyag(cső) hegesztőgépek és eszközök.
T: +36 (1) 372-6148ISera@emi.hu
Somorjai Antal
Tűzvédelmi Tudományos Osztály
Szakterületek: Kéményszerkezetek tűzállósága; épületszerkezetek, tűzvédő álmennyezetek, kábelátvezetések tűzállósága; szellőzőberendezések önműködő elzáróberendezéseinek tűzállósága
T: +36 (1) 372-6510ASomorjai@emi.hu
Sólyomi Péter
Épületszerkezeti és Épületfizikai Laboratórium
Szakterületek: Függönyfalak, ipari és garázskapuk, automata ajtók; hőfizika, energetika
T: +36 (1) 372-6146PSolyomi@emi.hu
Szántay Attila
Tartószerkezeti és Mélyépítési Tudományos Osztály
Szakterületek: Műanyag vezetékcsövek és idomok
T: +36 (1) 372-6186ASzantay@emi.hu
Szörényi Gábor
Miskolci Minőségellenőrző Állomás
Szakterületek: Martinsalak felhasználásával készült épületek károsodása
T: +36 (46) 508-855GSzorenyi@emi.hu
Terjék Anita
Mechanikai Tudományos Osztály
Szakterületek: Építési üveg termékek (síküveg, hőszigetelő üveg, üvegtégla)
T: +36 (1) 372-6544ATerjek@emi.hu
Tóth Barnabás
Vegyészeti és Alkalmazástechnikai Tudományos Osztály
Szakterületek: Víz- és páraszigetelő anyagok, tetőszigetelő rendszerek, tetőfedések, szakipari munkák, fémlemez szerkezetek
T: +36 (1) 372-6507BToth@emi.hu
Tóth Péter
Épületszerkezeti Tudományos Osztály
Szakterületek: Hő- és vízszigetelések, épületenergetika, épületdiagnosztika
T: +36 (1) 372-6553PToth@emi.hu
Törökné Horváth Éva
Mechanikai Tudományos Osztály
Szakterületek: Durva és finom kerámia termékek, (falazó és burkolóelemek, tetőcserepek) gipsztermékek (gipsz falazóelemek, gipszkarton és gipszrost lemezek), hőszigetelő anyagok (ásványgyapot és fagyapot), kompozit termékek (faforgácstermékek), falazóelemek (égetett agyag, mészhomok, pórusbeton), cementkötésű tetőfedő elemek.
T: +36 (1) 372-6583ETorok@emi.hu
Varga Ádám
Épületszerkezeti Tudományos Osztály
Szakterületek: Szerelt szerkezetek, épületdiagnosztika, épületenergetika, műszaki ellenőrzés.
T: +36 (1) 372-6557AVarga@emi.hu


Please be aware that this list may continue on the next page(s). You can navigate with the buttons at the top of this page.